Banner

Otto Building Technologies - wykonawstwo jest naszą przyszłością.
Jako spółka-córka jednego z wiodących koncernów energetycznych na świecie, francuskiej firmy ENGIE S.A. i część firmy ENGIE Deutschland Building Systems, zatrudniającej ponad 1600 pracowników, jesteśmy liderem w zakresie wykonywania instalacji w obszarze systemów technicznych dla budynków w Niemczech. Swój sukces zawdzięczamy nie tylko niezawodnym rozwiązaniom inżynieryjnym, ale przede wszystkim pracownikom naszej firmy, którzy sprawiają, że możliwa staje się realizacja nawet najbardziej wymagających projektów. Aby wzmocnić zespoły montażowe w naszym zespole, poszukujemy - w oparciu o stałe zatrudnienie - zaangażowanych i technicznie utalentowanych pracowników do długotrwałej współpracy na naszych budowach w Niemczech. Jeśli szukasz atrakcyjnego i solidnego pracodawcy z doskonałymi perspektywami na długotrwałą współpracę - powinniśmy się poznać!

Rozpocznij swoją przyszłość zawodową w Niemczech i wzmocnij nasz zespół jako

Elektryk / Elektromonter (m/k)

Twoje zadania:

  • Ogólne prace instalacyjne i montażowe w nowym i starym budownictwie.
  • Instalacja i montaż oświetlenie oraz systemów i urządzeń elektrotechnicznych, takich jak domofony, wideo domofony, systemy satelitarne i kablowe.
    • Instalacja tras i sieci kablowych.
      • Przeprowadzanie przeglądów, prac konserwacyjnych i napraw.
      • Lokalizacja i usuwanie usterek.
      • Tworzenie schematów elektrycznych.
      • Montaż gniazdek i przełączników (natynkowych i podtynkowych).
      • Montaż rozdzielnic elektrycznych, instalacja bezpieczników.
      • Wykonywanie prac podłączeniowych do systemów pomiarowych, sterujących i regulacyjnych.

      Wymagane kwalifikacje:

      • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym, elektrotechnicznym lub podobnym.
      • Doświadczenie zawodowe w montażu i modernizacji wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych.
      • Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych.
        • Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego i gotowość do ciągłego doskonalenia umiejętności językowych.
        • Rzetelna organizacja pracy własnej.
        • Umiejętności manualne, zainteresowania techniczne, zaangażowanie, staranność i umiejętność pracy w grupie.
        • Zaletą byłoby również posiadanie prawa jazdy.

        Tego możesz od nas oczekiwać:

        • Pewne, stałe zatrudnienie u lidera w branży, o silnej pozycji finansowej, który gwarantuje wszystkie zalety niemieckiego systemu socjalnego, w tym ubezpieczenie zdrowotne i uprawnienia emerytalne.
        • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.
          • Dodatki do wyżywienia i przejazdów, zorganizowane przez nas bezpłatne noclegi w pobliżu placu budowy, punktualna wypłata wynagrodzeń, 30 dni rocznego urlopu oraz wypłata premii za szczególne osiągnięcia.
              • Profesjonalne szkolenie wprowadzające, szerokie możliwości dokształcania (w tym kursy językowe) oraz opracowany wspólnie plan doskonalenia Twoich umiejętności, zakresu odpowiedzialności i wynagrodzenia.
                • Konsekwentne przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich aspektach oraz wysokiej jakości, nowoczesna odzież robocza i optymalne środki ochrony osobistej.
                • Wyłącznie najwyższej jakości profesjonalne narzędzia renomowanych producentów, najnowsze urządzenia dźwigowe oraz cyfrowe narzędzia pracy.
                • Duża liczba interesujących projektów we wszystkich segmentach gospodarki, realizowanych dla renomowanych klientów, z którymi współpracujemy od dziesięcioleci na optymalnych partnerskich zasadach.

                Czekamy na Twoją aplikację!

                W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym polskojęzycznym pracownikiem Panią Martą Mosch pod numerem
                +49 271 387851 - 290 lub drogą mailową pod adresem marta.mosch@engie.com. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie www.ottoindustries.com lub www.engie.com

                Zaaplikuj swoje podanie bez komplikacji przez nasz Internetowy formularz albo przez E-Mail.

                YouTube #OttoBuildingTechnologies #EngieZeroCarbon #ENGIEHarmonyproject #EnergyObserver

                Zurück zu unseren Stellenangeboten Aplikacja e-mail Aplikacja online